معرفی مرکز درمانی ترک اعتیاد روزبه

این مرکز با کادری مجرب از جمله پزشکان ، روانشناسان و مددکار متخصص اعتیاد سالهاست که تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان مشغول به فعالیت موفق و موثر می باشد.

این مرکز با بهره گیری از متدهای جدید ، بیماران متعددی را به درمان موثر می رساند. از افتخارات این مرکز رضایت بیماران از نحوه ی درمان و نیز کادر در حال فعالیت می باشد. در این مرکز دارو درمانی زیرنظر پزشک و گروه درمانی زیرنظر روانشناس صورت می گیرد.

استفاده از متدهای جدید ماتریکس برای درمان مواد محرک مانند شیشه به صورت هفتگی با  حضور فعال درمانگر و مراجع انجام می شود یک برنامه زمانبندی شده ی 3 ماهه اعتیاد در سراسر دنیاست و تمام جلسات و ارائه یک برنامه تدوین شده مشخص است که با همراهی خانواده ی مراجع در یک روز به مدت 30 دقیقه مباحث مخصوص آن جلسه به تکالیف جلسات قبل آموزش هایی برای هفته آینده و بررسی وضعیت رفتاری در طول هفته و ...... شامل می شود. همچنین نوروفیدبك يك روش درماني جديدوكاملا علمي مي باشد كه با استفاده ازنوار مغزEEGواصلاح امواج مغزي بااستفاده ازدستكاه مخصوص ويك مانيتور به بيما اموزش داده ميشود كه امواج مغزي خود را اصلاح كندكاملا بي خطر وبدون عوارض جانبي است با تلفيق دارو درماني ونورو فيدبك نتيجه درمان بهتر وزودتر حاصل ميشود اين روش درماني توسط جلال بدوي داراي مدرك بين المللي ازانجمن علمي اروپاBFEودانشگاه تهران انجام مي شود.